Održan Koncert ispred Katedrale pred punim Trgom sv. Terezije Avilske
Autor: Marta Matijević, 4. 6. 2018.

Glazbena škola Požega po prvi je puta izašla izvan zidova Škole. Održan je Koncert ispred katedrale pred punim Trgom sv. Terezije Avilske!

Odlično vrijeme i svečana atmosfera na Trgu sv. Terezije Avilske pridonijeli su prvom izlasku Glazbene škole Požega izvan svojih zidova održavši koncert tamburaškog i puhačkog orkestra, zbora i solista učenika Glazbene škole Požega. Uz stručno vodstvo učenika, izvođači su građanima Požege priredili izvrstan koncert popraćen velikim oduševljenjem publike.

Čestitke učenicima, nastavnicima, dirigentima i korepetitorima na izvrsnim nastupima!

Zahvaljujemo se Požeškoj biskupiji, Gradu Požegi, Požeško-slavonskoj županiji, Policijskoj upravi požeško-slavonskoj, tvrtki Komunalac d.o.o. te ustanovi Sportski objekti Požega koji su prepoznali važnost ovakvog događanja i velikodušno pomogli. Također, veliko hvala djelatnicima Glazbene škole Požega koji su predano radili na organizaciji i izvedbi koncerta.

Hvala građanima Požege koji su podržali mlade glazbenike i veselimo se budućim koncertima!