Glazbena škola Požega na 10. međužupanijskoj smotri mladih pijanista u Slatini
Autor: Marta Matijević, 23. 4. 2018.

Učenici Glazbene škole Požega 18. travnja nastupali su na 10. međužupanijskoj smotri mladih pijanista u Slatini!

Glazbena škola Milka Kelemena 18. travnja bila je domaćin 10. međužupanijske smotre mladih pijanista na kojoj su sudjelovali ponajbolji mladi pijanisti, glazbeni pedagozi te ravnatelji glazbenih škola iz Donjeg Miholjca, Đakova, Našica, Nove Gradiške, Osijeka, Pakraca, Požege, Slatine, Slavonskog Broda, Valpova, Vinkovaca, Virovitice i Vukovara. Na smotri je nastupilo 63 mladih pijanista u pet kategorija iz 13 glazbenih škola, a njihove nastupe u Slatini pratilo je 40 profesora klavira.

Učenici Glazbene škole Požega koji su sudjelovali na Smotri pijanista:

1. Hana Škorvaga

2. Klara Marinović

3. Teo Bojčić

4. Patrick Tomljanović

5. Lucija Fahr

6. Nina Gadeić

Publika na Smotri pijanista

Fotografija: http://www.radioslatina.hr/u-slatini-odrzana-10-meduzupanijska-smotra-mladih-pijanista/